AKABUD – FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

Nasze doświadczenie w branży remontowo-budowlanej sięga już 1999 roku, kiedy stawialiśmy pierwsze kroki w tym sektorze. Dzięki profesjonalnemu oraz indywidualnemu podejściu do klienta udaje nam się z powodzeniem prowadzić biznes przez tyle lat.

To głównie dzięki naszym klientom jesteśmy obecni na rynku od tylu lat, ponieważ to oni polecają firmę AKABUD swoim znajomym czy rodzinom, sprawiając, że znaczna część wszystkich otrzymywanych zleceń pochodzi właśnie z polecenia innych. To nas bardzo cieszy i daje motywację do dalszej ciężkiej pracy.

Doskonalimy nasze usługi wraz z rozwojem technologii budowlanej, nieprzerwanie od 1999 roku. Dzięki ciągłemu pogłębianiu naszej wiedzy jesteśmy na bieżąco z najlepszymi dostępnymi materiałami oraz najbardziej efektywnymi technikami wykończenia, remontów, czy budowy.

AKABUD to firma remontowo-budowlana, która przyjmuje zlecenia od osób indywidualnych oraz przedsiębiorców. Wykonujemy zlecenia w Szczecinie i okolicach oraz za granicą (Niemcy, Skandynawia).

Usługi Remontowo-Budowlane, które wykonujemy

Skontaktuj się z nami, zadaj pytanie